Zegarki Cerruti 1881 – styl i klasa

Zegarki Cerruti 1881 - styl i klasaMarka Cerruti to marka, która szczególny nacisk kładzie na wygląd swoich zegarków. Są stylowe i modne, cechują się świetnym i indywidulnym wyglądem. Te szwajcarskie zegarki z pewnością doskonale nadają się dla każdego z nas. Firma ta stara się wychodzić naprzeciw aktualnej modzie i trendom i trzeba przyznać, że doskonale jej się to udaje. Łączy styl z prostotą i klasą, co z pewnością przypadnie do gustu większości z nas. Zegarki cerruti 1881 to najnowsze trendy pochodzące z Mediolanu i Paryża, czyli miast, które są stolicą dzisiejszej mody. Zegarki Cerruti 1881 charakteryzują się doskonałą jakością wykonania, a także wspaniałymi dodatkami i ponadczasowym image.

Historia zegarków Cerruti 1881

Z pewnością można łatwo się domyślić, iż historia firmy Cerruti sięga 1881 roku. To właśnie wtedy rodzina Cerruti pochodząca z okolic Mediolanu założyła tą firmę. Firma Cerruti zajmowała się produkowaniem różnorodnych tekstyliów, takich jak ubrania, dodatki, perfumy czy inne akcesoria, no i oczywiście zegarki. W 1957 roku w Paryżu powstał dom mody Cerruti i od tego czasu marka ta jeszcze bardziej zdobywała uznanie wśród wielu ludzi na całym świecie. Obecnie jest jeszcze bardziej ceniona i popularna, a jej produkty chce mieć każdy.

Ceny zegarków Cerruti 1881

Nie da się ukryć, że marka ta jest dość droga i niestety nie każdy z nas może sobie pozwolić na zegarki marki Cerruti 1881. Ceny poszczególnych modeli sięgają często nawet ponad trzy tysiące złotych, na przykład zegarek męski Cerruti 1881 Retro Master I CT100771SO5 kosztuje 3170 złotych.

Zobacz też:


Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>