Szwajcarskie zegarki Delbana

Szwajcarskie zegarki DelbanaFirma Delbana zajmująca się produkowaniem szwajcarskich zegarków istnieje już od 1919 roku i od tego czasu cieszy się coraz to większą i rosnącą popularnością. Obecnie jest już znana w całej Europie, a zegarki delbana zyskały sobie mnóstwo zwolenników na całym świecie. Zegarki Delbana cechują się niezwykłym wdziękiem , niezawodnością, a także klasycznym image i wzornictwem. Są niezwykle prestiżowe, a co więcej dzięki przystępnym cenom może sobie pozwolić na nie każdy z nas.

Damskie zegarki

Wśród damskich zegarków możemy wyróżnić wiele zegarków posiadających przystępną cenę. Jednym z nich z pewnością jest model Delbana 41702. 407. 1. 061. Ten damski zegarek posiada mechanizm kwarcowy, bransoletę srebrnego koloru, stalową srebrną i okrągłą kopertę, podwójne zapięcie, a także cechuje się wodoszczelnością. Jest on niezwykle wygodny w użytkowaniu, posiada również datownik. Jego cena to około 600 złotych.

Męskie zegarki

Wśród wielu zegarków męskich na pewno warto wspomnieć o modelu Delbana 467. 502W. Zegarek ten jest niezwykle odporny na zarysowania i uderzenia, posiada szkiełko szafirowe cechujące się naprawdę ogromną odpornością na zniszczenia. Wyposażony jest w mechanizm kwarcowy, co daje nam gwarancję doskonałego odmierzania czasu. Posiada klasyczną, stalową bransoletę oraz stalową i wytrzymałą kopertę. Zegarek utrzymany jest w jasnej i stonowanej barwie, dodatkowo wyposażono go w datownik, który wyświetla aktualny dzień miesiąca. Zegarek jest również wodoszczelny na poziomie 30 metrów, więc niekoniecznie model ten nadaje się do nurkowania, jednak z pewnością jest on odporny na zachlapania.

Zobacz też:


Podobne wpisy:

Użytkownicy szukali:

  • firma delbana

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>