Sportowe i eleganckie zegarki Festina

Sportowe i eleganckie zegarki FestinaFestina to zdecydowanie szwajcarska firma z tradycjami oparta na niebywałej technologii, jeśli chodzi o rozwiązania w dziedzinie zegarków. Historia tych zegarków sięga roku 1902, kiedy to firma ujrzała swoje światło dzienne i po raz pierwszy została zauważona przez innych producentów zegarków. Firma przez lata przeżywała różne wzloty i upadki, aby w roku 1981 pieczę nad firmą przejął Miguel Rodriguez, który zrewolucjonizował firmę do rangi jednej z najlepszych na świecie.
Obecnie firma sprawuje jedną z czołowych pozycji w rankingu firm produkujących zegarki najwyższej kasy i bardzo dobrej jakości.
Wśród kolekcji firmy Festina wyróżniają się następujące linie zegarków:

  • Classic,
  • Sport,
  • Trend.

Wszystkie z tych linii posiadają w swojej odsłonie niebanalne rozwiązania zegarków najlepszej jakości i klasy. Oczywiście każdy z nich wyróżnia się swoistym pięknem i niestandardowym wyglądem.
Firma oferuje zegarki zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.

Wśród modeli męskich na wyróżnienie zasługują zegarki kwarcowe:

– model TDF 2011 F16542/1 oraz f16293/2, które charakteryzują się ciekawym kształtem i wyglądem. Możemy je kupić już za około 600 -700 zł.
Zegarki Festina to również modele damskich zegarków, które z powodzeniem możemy kupić już za 500 zł. Należą do nich m.in. F 16394_1 oraz niesamowity 165406.
Zegarki Festina charakteryzują się również tym, że ich ceny są dosyć przystępne jak na taką markę zegarków.
Zegarki Festina to także marka modeli: Jaguar, Candino oraz limitowana edycja serii zegarków Tour de Pologne.

Zobacz też:


Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>