Siła jaguara zaklęta w zegarku

Siła jaguara zaklęta w zegarkuKtóż z nas nie marzy o szwajcarskim zegarku. Marka Jaguar proponuje szwajcarską jakość w bardzo przystępnej cenie. Stworzonej w 1938 roku marce przyświeca jeden cel: napełnić swoje zegarki duchem silnego jaguara, którego obrała za swój symbol.

Szwajcarska precyzja

Zegarki Jaguar cechuje jakość i solidność wykonania. Wszystkie wykorzystywane do produkcji zegarków materiały i komponenty spełniają ściśle określone kryteria szwajcarskich norm, a więc:

  • szwajcarskie mechanizmy ETA
  • czarne powłoki lub złocenia w technologii PVD
  • anty-alergiczne koperty i bransolety bez dodatku niklu (stal szlachetna 316 L)
  • paski ze skóry cielęcej lub kauczukowe

Przede wszystkim dla mężczyzn

Jaguar oferuje wybór kilkudziesięciu wzorów zegarków, stawiając nie na ilość, lecz na jakość. W kolekcji Acamar panowie znajdą zegarki na paskach skórzanych, a także na eleganckich bransoletach. Zegarki z tej linii są proste i klasyczne. Część z nich wzbogacona jest o wskaźnik czasu z drugiej strefy czasowej. Wszystkie posiadają datownik i fosforyzujące wskazówki.
Panie mogą wybierać spośród znacznie mniejszej puli modeli, jednak również nie powinny być zawiedzione. Do wyboru mają między innymi zegarki, które zarówno kopertę jak i pasek mają w jednym kolorze – białym, błękitnym lub różowym. Z kolei kobietom ceniącym sobie męski szyk, dedykowany jest model na bransoletce o szmaragdowo – granatowej tarczy.

Zobacz też:


Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>