Różnorodność kolekcji zegarków Candino

Różnorodność kolekcji zegarków CandinoCandino to jeden z czołowych producentów zegarków na świecie. Cały proces produkcji tych zegarków odbywa się w Herbertswill w Szwajcarii. Codziennie produkuje się w niej blisko 2000sztuk zegarków. Wykwalifikowany i doświadczony zespół inżynierów i projektantów, nowatorskie rozwiązania designerskie oraz nieustanne czuwanie nad dopracowaniem każdego detalu sprawiają, ze można śmiało powiedzieć, że zegarki Candino to efektowny, niepowtarzalny wygląd i mistrzowska precyzja. Dzięki nim powiedzenie, że wszystko chodzi, jak w szwajcarskim zegarku nic nie traci na swojej mocy.
W ramach linii produkcyjnej zegarków Candino wyróżniamy 5 kolekcji:

  • kolekcję classisc,
  • kolekcję elagance,
  • kolekcje tradition,
  • kolekcję sportive,
  • kolekcję femine.

Kolekcja classic

Szczególną popularnością cieszą sie zegarki z kolekcji classic z okrągłymi tarczami wykonanymi ze stali nierdzewnej z szafirowym szkiełkiem zabezpieczającym, osadzonymi na skórzanych paskach wykonanych z najwyższej jakości skóry. Różnią się one pomiędzy sobą kolorem paska  (chociaż znajdziemy też oczywiście modele z paskiem z stali szlachetnej) oraz kolorem cyferblatu (biały, czarny, kremowy, granatowy).

Kolekcja femina

Najciekawsze wzornictwo proponują zaś oczywiście zegarki Candino z kolekcji femina. Na uwagę zasługuje np. model z białym, wykonanym z najżywszej jakości skóry regulowanym paskiem oraz kopertą ze stali nierdzewnej w kształcie elipsy wysadzaną kamieniami. Bardzo ładnie prezentują się także wąskie zgrabne modele do złudzenia przypominające swym wyglądem gustowną bransoletkę.

Zobacz też:


Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>