Perfekcyjne zegarki Lorus

Perfekcyjne zegarki LorusZegarki Lorus są skierowane do osób aktywnych, pozytywnie nastawionych do życia i posiadających pasję. Różne modele zegarków Lorus pozwalają nie tylko na odmierzanie czasu, ale także na pokazanie jaką osobą jest się naprawdę. Firma Lorus oferuje nam zarówno zegarki męskie jak i damskie, zegarki sportowe, elgenckie i klasyczne, na pasku bądź z bransoletą. Wybór modeli jest naprawdę ogromny, dlatego każdy z nas na pewno znajdzie doskonały zegarek dla siebie.

Zegarki Lorus z chronografem

Zegarki Lorus posiadają wiele ciekawych i przydatnych funkcji. Wśród wielu modeli możemy wyróżnić zegarki lorus z chronografem. Czym jest chronograf i jak działa? Chronograf pozwala nam na niezwykle precyzyjne i dokładne odmierzanie czasu z dokładnością nawet do setnych sekundy. Czyli mówiąc prościej, jest to stoper. Jest on umieszczony na tarczy zegarka a jego wskazówki pozwalają nam na odczytanie stopera.

Zegarki Lorus ze skórzanym paskiem

Wiele modeli zegarków firmy Lorus posiada skórzany pasek. Dlatego też każdy z nas powinien wiedzieć jak dobrze go pielęgnować, aby nie stracił na swojej wartości i swym pięknie. Z pewnością powinniśmy unikać przepocenia paska. Szczególnie latem kiedy temperatura jest o wiele wyższa, powinniśmy nosić zegarek z bardziej poluzowanym paskiem. Jeżeli jednak pasek zwilgotnieje to powinniśmy wytrzeć go miękką szmatką. Pamiętajmy także o tym, aby nie pozostawiać zegarka w silnie nasłonecznionych miejscach, ponieważ może to przyczynić się do tego, że skórzany pasek ulegnie przebarwieniom, a tego z pewnością byśmy nie chcieli.

Zobacz też:


Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>