Odmierzaj czas z Junghans

Odmierzaj czas z JunghansJunghans to tradycja i nowoczesność w jednym. Niemiecka marka ekskluzywnych zegarków to rodzinny biznes, który sięga roku 1861. W 1903 roku Junghans była już największą fabryką zegarków na świecie. Od lat 30. produkuje zegarki naręczne. Ich design jest wciąż ponadczasowy.

Designerska pomysłowość

Junghans ma na swoim koncie innowacyjne produkty. Marka jako pierwsza stworzyła zegarek sterowany falami radiowymi – najpierw na stół, a później także naręczny. W 2005 roku wprowadziła jego nowoczesny model – MEGA 1000. Zegarek ten, o wartości 1500 zł, charakteryzuje futurystyczny design. Solidny kauczukowy pasek daje ciekawy efekt w połączeniu z szafirowym szkiełkiem za którym umieszczony jest elektroniczny wyświetlacz.

Męska rzecz

Zegarki Junghans skierowane są głównie do panów. Mogą oni wybierać spośród kilkunastu odmiennych stylem kolekcji. Linia Attache Calender skierowana jest do najbardziej wymagających klientów. To zegarki na pasku ze skóry krokodyla, posiadające mechanizm automatyczny z modułem pełnego kalendarza wraz z fazami Księżyca. Koperta ze stali szlachetnej o tarczy z szafirowego szkła. Zegarki Attache będą doskonałym dodatkiem dla mężczyzn ceniących sobie elegancki wygląd.

Klasyka dla pań

Paniom możemy polecić zegarki Junghans z linii Florenz, na klasycznie eleganckiej stalowej bransolecie, do wyboru w kilku uniwersalnych kolorach. Bardziej wyrafinowane w formie są zegarki z linii Aura Quadra, o opływowym kształcie koperty i bransolety. Wykonane są z ceramiki i posiadają mechanizm sterowany radiowo.

Zobacz też:


Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>