Nowoczesne i innowacyjne zegarki Citizen

Nowoczesne i innowacyjne zegarki CitizenObecnie firma Citizen należy do jednej z najbardziej światowych firm produkującej markowe zegarki. Siedziba firmy znajduje się w Tokio i już od 1918 roku zajmuje się produkowaniem zegarków. Dziś chyba nie ma osoby, która nie znałaby tej marki. Nazwa Citizen oznacza obywatel i pochodzi o nazwy kieszonkowego zegarka, który powstał w 1924 roku. Firma ta zajmuje się produkowaniem niezwykłych zegarków, nie tylko codziennego użytku, ale także zegarków kolekcjonerskich. Bardzo ciekawym modelem zegarków Citizen jest seria zegarków Eco – Drive. Co jest w nich aż tak wyjątkowego? Między innymi to, że są one napędzane przez ogniwa słoneczne.

Jak działają zegarki Eco – Drive?

Jak już wspomnieliśmy zegarki citizen Eco – Drive napędzane są przez ogniwa słoneczne. Jak to działa? Otóż jest to całkowicie innowacyjna technologia, która powoduje, że światło przenika przez powierzchnię tarczy zegarka co powoduje przetwarzanie światła w energię elektryczną. Dzięki temu zegarki te są napędzane i mogą działać, ponieważ energia elektryczna staje się akumulatorem. Dzięki temu nie musimy się też obawiać o to, że zegarek przestanie działać w ciemności. Energia jaka się w nim znajduje spokojnie pozwoli na działanie zegarka nawet w momencie odcięcia go od źródła światła. Oczywiście w technologię tą zostały wyposażone zarówno zegarki dla kobiet, a także dla mężczyzn. Ta wspaniała technologia sprawia, że dziś każdy chce mieć zegarki Citizen Eco – Drive. Koniec z uciążliwymi wymianami baterii i zaśmiecaniem naszej planety zużytymi bateriami. Już dziś możemy mieć całkowicie oryginalny i innowacyjny zegarek, który światło zamienia w czas.

Zobacz też:


Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>