Nowatorskie zegarki Atlantic

Nowatorskie zegarki AtlanticAtlantic to firma, posiadająca bliski 120-letnią tradycję. Została założona w Bettlach w Szwajcarii. Jeszcze przed wojną marka ta wypuściła na rynek swoje pierwsze zegarki, które stały się rewolucja jak na tamte czasy. Były bowiem niemal pierwszymi na świecie zegarkami wodoszczelnymi. Po dziś dzień zegarki Atlantic kojarzą się z pewnym, nowatorstwem i wyszukanym stylem oraz najwyższej jakości komponentami wykorzystywanymi do ich produkcji.

Modele zegarków męskich

Zegarki Atlantic posiadają swoja linię męską i kobiecą. Wśród zegarków męskich na wyróżnienie zasługują zegarki  z linii Mariner lub Seabreeze stworzone z myślą o aktywnych wysportowanych mężczyznach. Wykonane są ze stali szlachetnej (zarówno koperta jak i bransoleta) oraz wyposażone w szafirowe szkiełko. Cechują się bardzo dobrą wodoszczelnością (50m).
Z kolei w linii Sea Line znajdziemy bardzo interesujący, zgrabny zegarek, wyróżniający się granatową tarczą i paskiem w tym samym kolorze wykonanym ze skóry.
Bardzo ciekawy jest także model Wordmaster Square wyposażony  dodatkowo w stoper.  Posiada on nietypową kwadratowa tarczę ze stali nierdzewnej z bardzo efektownie prezentującym się cyferblatem. Tarcza ta jest dodatkowo pozłacana
18-karatowym złotem. Całość osadzona jest na wygodnym, wykonanym z najwyższej jakości skóry pasku.

Damskie kobiece zegarków

Jeżeli zaś chodzi o zegarki Atlantic dla kobiet to na uwagę zasługuje linia Elegance. To niewielkie i zgrabne zegarki utrzymujące prostą klasyczną linię, wykonane w całości z pozłacanej stali szlachetnej, z prostokątną tarczą zabezpieczona szkiełkiem mineralnym.

Zobacz też:


Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>