Linie zegarków Bulova

Linie zegarków BulovaZegarki Bulova to stylowe i eleganckie zegarki występujące w kilku liniach:

  • mechanicznej,
  • klasycznej,
  • sportowej,
  • eleganckiej.

Znajdziemy wśród nich zegarki bardzo nowatorskie, jak też prezentujące klasyczną elegancję. Dla miłośników luksusu została stworzona linia uzupełniana 18-karatowym złotem.

Linia klasyczna

Dużym powodzeniem cieszą się przede wszystkim zegarki z linii klasycznej na paskach skórzanych, wykonanych z najwyższej jakości skóry bądź też bransoletach wykonanych z spełniającej najwyższe standardy stali szlachetnej. Ich tarcza jest wyposażona w fosforyzujące wskazówki i szafirowe szkiełko. Jeśli chodzi o wzornictwo, to rzeczywiście proponują one klasyczną, niewymuszona elegancję, w których elementem wyróżniającym się jest ciekawy współgrający z całością cyferblat.

Linia sportowa

Zegarki linii sport lub sport dress to zegarki o nieco bardziej nowatorskiej linii, które pełnią jednocześnie funkcję chronografu (w praktyce oznacza to, że są dodatkowo wyposażone w stoper), co dla miłośników sportu i aktywnego trybu życia jest niezwykle ważne i przydatne. Większość modeli w tej linii posiada zgrabne, opływowe kształty, stanowiące połączenie okrągłej tarczy i bransolety wykonane ze stali szlachetnej.

Linia kobieca

Jeżeli chodzi o panie to z pewnością zachwyca je zegarki Bulova z linii Diamond. Na szczególna uwagę zasługują kunsztownie zdobiony model z pozłacaną bransoletą i szkiełkiem mineralnym, którego wartość podnoszą dodatkowo zdobiące go diamenty. Tego typu zegarek pełni nie tyle funkcje praktyczną, co jest niezwykle atrakcyjnym elementem kobiecej biżuterii.

Zobacz też:


Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>