Legendarne i klasyczne zegarki Doxa

Legendarne i klasyczne zegarki Doxa Firma Doxa to zdecydowanie firma z długoletnimi tradycjami, gdyż jej początki sięgają 1889 roku, wtedy to właśnie założono firmę a jej pomysłodawcą był nijaki George Ducomun, który już jako 20 latek zajął się fachem zegarmistrzowskim i z powodzeniem udoskonalał swoje pomysły dotyczące tworzenia zegarków światowej klasy.
Obecnie zegarki Doxa to prężnie działająca marka, która z roku na rok umacnia swoją pozycję na rynku zegarków światowej klasy.
Zegarki Doxa to przed wszystkim piękno i nieskazitelna klasa i wdzięk, jaki mogą im pozazdrościć niejedne firmowe dokonania innych marek.

 

Do sławnych kolekcji tej waśnie firmy możemy zaliczyć linie:

  • Chic,
  • Grafic,
  • Style

W każdej z tych linii wykorzystano zupełnie inne pomysły i całkowicie różne rozwiązania, jeśli chodzi o wygląd i wygodę noszenia tych włącznie modeli zegarków.

Oczywiście zegarki Doxa to bardziej tradycyjna odsłona, do, której możemy zaliczyć modele takie jak:

  • Tradition New, Tradition Automatic oraz Tradition Titan.

Oraz nowoczesność do, której zaliczamy modele:

  • Open Water oraz Trofeo i Slim Line.

Zegarki Doxa to także odpowiedni wybór dla osób uprawiających sporty wodne, gdyż firma w swojej ofercie zatroszczyła się również o aktywnych i odważnych ludzi.

Do tej właśnie grupy osób skierowane są zegarki z kolekcji:

  • Water n’ Sport dla zwolenników pływania i sportów wodnych,
  • Racer dla prawdziwych fanów wyścigów,
  • Into the Ocean dla maniaków nurkowania na mniejszych i większych głębokościach.

Zegarki Doxa polecane są również wszystkim osobom ceniącym sobie wysoko markę tej właśnie legendarnej i tradycyjnej firmy.

Zobacz też:


Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>