Legendarne i eleganckie zegarki Tissot

Legendarne i eleganckie zegarki TissotFirmy Tissot chyba nie trzeba już nikomu przestawiać, gdyż jest to marka nie tylko sławna, ale również legendarna. Otóż legenda związana z powstaniem marki Tissot wiąże się ze 160 letnią tradycją opartą na rodzinnym interesie Charlesa Emila Tissota, który w owych latach otworzył w Szwajcarii swój pamiętny interes związany z produkcją zegarków. Firma bardzo szybko rozpostarła swoje skrzydła i zaczęła sprzedawać te właśnie zegarki za oceanem oraz w Europie Wschodniej.

Obecnie zegarki Tissot możemy kupić nie tylko w elegiackiej i nowoczesnej odsłonie, ale również ich tradycja została zawarta w serii T – Pocket, która przypomina zegarki na łańcuszku przypominające bardziej czasy naszych dziadków i pradziadków.

Firma Tissot świetnie odnajduje się również w obecnych czasach kiedy na rynku zegarków panuje bardzo duża konkurencja. Zegarki Tissot to klasa najwyższej jakości i z powodzeniem możemy zakupić zegarki dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wyróżniające się modele linii dla mężczyzn to:

  • modele Racing – Touch, które możemy zakupić w cenie około 1700 zł,
  • modele T-Race Touch, które zakupimy za cenę około 1460 zł.

Jeśli chodzi o kobiety również firma Tissot zadbała, aby nasze panie poczuły się luksusowo i elegancko. W szczególności polecane są zegarki:

  • Tissot TXL Lady, który oscyluje cenowo w granicach 1300 zł,
  • oraz model Pinky Saint Valentine, który dostępny jest już do kupienia w cenie około 1030 zł.

Tissot to z pewnością zegarki odznaczające się nie tylko ekskluzywnym wyglądem, ale również niesamowitym czarem, jaki wyróżnia je spośród innych zegarków.

Zobacz też:


Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>