Ekstremalne i eleganckie zegarki Suunto

Ekstremalne i eleganckie zegarki SuuntoJeśli ktoś z was nie zapoznał się z ciekawą ofertą firmy Saunto to zachęcamy, gdyż jest, na co popatrzyć i w czym wybierać.

Firma Saunto to renomowana firma z tradycjami. Saunto jest producentem zegarków, których korzenie sięgają już lat 30 jednak początkowo nie produkowała zegarków tylko kompasy oraz inne urządzenia służące do dokładnych pomiarów jak np. specjalne komputery do nurkowania czy też pulsometry. W kolejnych latach firma przeszła istną reinkarnację i w miarę rozwoju nowinek technologicznych stała się również potentatem w produkcji zegarków, które z niesamowitą dokładnością i precyzją odmierzają nie tylko czas, ale również nasze osiągnięcia w sporcie i w pływaniu.

Jeśli chodzi o podstawowy podział zegarków Suunto możemy wyróżnić następujące typy:

  • z GPS ‚em – AMBIT,
  • outdoorowy – CORE,
  • dla prawdziwych maniaków wysokości – VECTOR,
  • dla prawdziwych wyjadaczy seria ELEMENTUM.

Oczywiście zegarki Suunto to zegarki oraz mierniki czasowe najwyższej jakości, dlatego ich ceny również wyróżniają się spośród innych.
Są to zegarki z najwyższej półki, jeśli chodzi o styl i klasę, przykładem zegarka, który możemy kupić już za 1950 zł jest model z GPS’esem Suunto Ambit, który świetnie nadaje się na różnego rodzaju wyprawy gdzie istnieje możliwość, że możemy się zgubić przemierzając stepy lub też niesamowite dżungle egzotycznych krajów.

Jeśli interesują nas zegarki pasujące na ekskluzywne wyjścia możemy zafundować sobie model z linii Elementum Terra, który doskonale sprawdzi się jako nasz pomocnik w odmierzaniu czasu na ważnym spotkaniu oraz na niesamowitej pełnej wrazeń wycieczce za miasto.

Zobacz też:


Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>