Ekskluzywne zegarki Lotus

Ekskluzywne zegarki LotusZegarki Lotus zachwycają nie tylko swoim pięknem, ale także niebywale niską ceną. Rzadko kiedy możemy liczyć na to, że za przystępną cenę kupimy zegarek trwały, solidny, świetnie wykonany, a do tego niezwykle piękny. Na szczęście marka Lotus wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, dlatego też już dziś chcemy zaprezentować niektóre modele zegarków Lotus.

Zegarki damskie

Wśród damskich modeli możemy wyróżnić między innymi zegarki lotus Fashion L15686_4. Jest to zegarek kwarcowy, posiadający trwały i skórzany pasek, stalową kopertę i szkło mineralne. Do tego cechuję się wodoszczelnością na 50metrów. Zegarek ten urzeka intrygującym wyglądem, czarno – srebrna kolorystyka nadaje mu prawdziwego charakteru. Innym ciekawym modelem jest zegarek damski Lotus Classic L15519_6. Z pewnością jest to zegarek o wiele bardziej elegancki i stylowy, o złoto – czarnej barwie i skórzanym pasku. Koperta składa się ze stali i z materiału PDV, prócz tego posiada także datownik. Z pewnością doskonale nadaje się on dla stylowej i eleganckiej kobiety.

Zegarki męskie

Oczywiście marka Lotus nie zapomina także o zegarkach dla panów. Ciekawym zegarkiem jest model Lotus Classic L15537_2 utrzymany w kolorystyce pięknego brązu. Skórzany brązowy pasek, a także koperta w stylowym brązowym odcieniu nadaje temu modelowi prawdziwą klasę. Zegarek jest kwarcowy, posiada szkło mineralne, a z dodatkowych funkcji możemy wymienić chronograf oraz datownik. Prócz tego cechuje się wodoszczelnością na poziomie 50 metrów.

Zobacz też:


Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>